مسابقه آنتی ویروس فروشگاه اینترنتی لایسنس اورجینال ، وقت و مدیریت زمان در دنیایی که برای پیشرفت منتظر هیچ کس نمی ماند یک مقوله ی با ارزش است.تمامی کشور های پیشرفته دنیا برای کاهش اتلاف وقت رو به سوی این فروشگاه ها آورده اند.فروشگاه های اینترنتی با گستردگی انتخاب و صرفه جویی در زمان امکان بیشتری برای لذت بردن از خرید برای شما فراهم می نمایند.

لایسنس اورجینال یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه آی تی و آنتی ویروس می باشد. لایسنس اورجینال با عرضه لایسنس های اورجینال تمامی آنتی ویروس های معتبر با تخفیف های بی نظیر و باور نکردنی توانسته است محبوبیت مثال زدنی بین کاربران رایانه برای خود پیدا کند. لایسنس اورجینال با تکیه بر کادر مجرب خود از لحظه خرید تا مرحله استفاده و اطمینان از اورجینال بودن محصول بصورت آنلاین در کنار شماست.

لایسنس اورجینال در شبکه های اجتماعی بسیاری حضور پیدا کرده است و بیش از 20 شبکه اجتماعی را پوشش داده و مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرده است که برای مطالعه بیشتر در مورد می توانید به مطالعه معرفی فروشگاه اینترنتی لایسنس اورجینال بپردازید.

لایسنس اورجینال در شبکه هم میهن :

با شروع فعالیت لایسنس اورجینال در شبکه اجتماعی هم میهن مسابقه ای در مورد مسابقه آنتی ویروس ساخته ایم که شما می توانید در این مسابقه شرکت کنید و هر روز 2 نفر یک لایسنس آنتی ویروس نود 32 به صورت رایگان اهدا می شود.

مسابقه آنتی ویروس:

این مسابقه به این صورت است که با ورود به سایت لایسنس اورجینال در هر پست موجود در سایت نظر خود را می توانید در آن مورد ثبت نمائید و به آن صفحه امتیاز دهید و افرادی که بالاترین ثبت امتیاز ها و ثبت نظرات را داشته باشند به عنوان برنده انتخاب می شوند ، حداقل نظر برای وبسایت یک نظر می باشد. و حتی اگر برنده هم نشوید از تخفیف باور نکردنی خرید آنتی ویروس ، فقط به مناسبت شروع فعالیت لایسنس اورجینال در شبکه هم میهن بر خوردار خوهید شد.

مراحل مسابقه به صورت زیر است:

1-به سایت لایسنس اورجینال با توجه به لینک سایت لایسنس اورجینال وارد شوید.

سایت لایسنس اورجینال

سایت لایسنس اورجینال

2-هر مطلبی در سایت به عنوان یک مطلب شناخته می شود که با ورود توسط ادامه مطلب می توانید مطلب مربوط به آن را مطالعه نمائید و در انتها نظر خود را در آن مورد ثبت کنید.

نظر دهی در مطالب لایسنس اورجینال

نظر دهی در مطالب لایسنس اورجینال

3- در گوشه سمت چپ سایت امتیاز به صفحه وجود دارد که فقط زمانی که با کاربری جیمیل خود در مرور گر وارد شده باشید امکان ثبت امتیاز وجود دارد و با کلیک بر روی ان می توانید به سایت امتیاز بدهید.

امتیاز دادن به لایسنس اورجینال

امتیاز دادن به لایسنس اورجینال

4- در پایان هم می توانید در شبکه تلگرامی سایت عضو شوید تا اطلاعات مطالب و برنده های هر روز برایتان ارسال شود برای ثبت نام در این قسمت بر روی لینک ثبت نام خبرنامه لایسنس اورجینال کلیک کنید.

https://telegram.me/licenseoriginalbot

ثبت نام خبرنامه تلگرام لایسنس اورجینال

ثبت نام خبرنامه تلگرام لایسنس اورجینال

افراد باهوش توجه کنند:

ما در سایت لایسنس اورجینال چند مشکل را بوجود آورده ایم و افرادی که به این مشکلات اشاره کنند ، امتیاز ویژه ای را در نظر خواهیم گرفت.


مسابقه آنتی ویروس , مسابقه آنتی ویروس لایسنس اورجینال , لایسنس اورجینال , فروشگاه اینترنتی لایسنس اورجینال , فروشگاه دیجیتال لایسنس اورجینال , برنده های مسابقه آنتی ویروس , برنده های فروشگاه لایسنس اورجینال , فروشگاه اینترنتی , قرعه کشی مسابقه , برنده های قرعه کشی